טייני דיל (tinydeal.com)


פרסומות

 אתר קניות סיני זול ומשתלם במיוחד. טייני דיל (tinydeal.com) הוא יחסית חדש וברובו גם ניתן לקבל משלוח חינם. טלפונים סלולריים, בגדים, מוצרי תינוקות, אלקטרוניקה ועוד. לאחר מספר רכישות לא מבוטלות שביצעתי שם, החלטתי לכתוב על חוויות הקנייה וגם להמליץ לכם.

מחירים זולים במיוחד

טייני דיל - בגדים מסיןקודם כל, נתחיל דווקא עם השורה התחתונה שמעניינת כל אחד מאיתנו והיא המחיר. בניגוד לשאר אתרי קניות בישראל או בחוץ לארץ, כאן המחירים באמת זולים בצורה יחסית משמעותית. ההפרשים יכולים להגיע לעיתים לעשרות ואפילו למאות אחוזים, מה שהופך את הרכישה למשמחת במיוחד וממש, אבל ממש כדאית. נכון, אפשר לעיתים להתווכח על איכות המוצרים. מכיוון שמדובר בייצור של אלפים, קיימים לפעמים מקרים שבהם המוצר שיגיע אליכם, הוא לא באיכות הכי מושלמת שיש. אך אל דאגה, על כל בעיה שלא תצוץ שם, תוכלו לקבל החזר מלא, או חלקי. כך שבסופו של דבר, אתם כנראה תהיו מרוצים ותוכלו להשוויץ בפני החברים.

משלוחים חינם מסין

הממשלה בסין מסבסדת את המשלוחים מחוץ למדינה, מה שעוזר לשלל הספקים שמגיעים משם, לבצע משלוחים ללא תשלום ובכך להפוך את הרכישה שלכם לכדאית במיוחד. נכון, קצת אבסורד שכאשר אתם קונים חולצה בישראל, אתם צריכים לשלם דמי משלוח מעצבנים וכאשר זה מגיע היישר מיבשת אסיה הרחוקה, אתם לא צריכים לשלם שום דבר, אבל זה לא משהו שאמור או צריך להטריד את מנוחתכם. חשוב רק לציין כי לוקח כמעט חודש עד שזה יגיע אליכם, כך שאם אתם לקוחות ישראלים טיפוסים שהם בדרך כלל חסרי סבלנות, לא הייתי ממליץ לכם על השיטה הזאת. היא יכולה להיות מעיקה מעט.

מבצעים

על אף המחירים הזולים גם ככה, יש לאתר טייני דיל (tinydeal.com) מבצעים ממש זולים ומשתלמים מדי כמה זמן. בין אם מדובר בחגים, בסוף שנה, או סתם אם אנשי השיווק שלהם התעוררו על רגל ימין והחליטו לפנק את הלקוחות שלהם. לכן כדאי לכם לבקר שם לעיתים קרובות, גם אם אתם לא ממש מתכוונים לקנות משהו ספציפי. הרי מי יודע באיזה דיל היסטרי תיתקלו.

פרסומת

בכל אופן, בתור אחד שרכש מהם לא מעט מוצרים, חשוב לי להסביר לכם על התהליך עצמו:

קודם כל, כמובן, צריכים להירשם. לאחר מכן, תתחילו את החיפוש. אגב, כדאי שתדעו מראש מה אתם רוצים לרכוש ברמה הספציפית, כדי שלא חלילה תכנסו להוצאות מיותרות. המחירים שם בהחלט יכולים לפתות כל אחד מאיתנו ובסוף נמצא את עצמנו עם חשבון של מאות דולרים. לאחר ההרשמה, תבחרו את המוצר שבו אתם מעוניינים. אם מדובר בבגד, שימו לב שהמידות שיש בסין הן קצת שונות, לכן באתר טייני דיל (tinydeal.com) נותנים לכם מידות מדויקות עד רמת הסנטימטר. תתעלמו ממידות כמו Small, Medium, Large וכו’, הן לא רלוונטיות לכם.

וזהו, תבחרו את סוג המשלוח שבו אתם מעוניינים ותתחדשו!

הנה קישור לאתר עצמו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.