אליבאבא אקספרס


פרסומות

אין כיום אחד במדינת ישראל, שלא מכיר את אתר אליבאבא אקספרס (Alibaba.com), או האתר שיצא ממנו, אלי אקספרס(Aliexpress). אם בעבר רק יחידי סגולה נהגו לקנות מוצרים ממדינת סין, היום זהו כבר טרנד שהפך לנחלת הכלל. אף אחד כבר לא רוצה להרגיש פראייר, לכן מרביתנו מנסים לחסוך כמה שיותר בעלויות. הרי בסופו של דבר, כמעט כל פריט שאנו קונים, מגיע מסין, אז למה לנו לא לפנות ישירות לספק המקורי, ולחסוך את פערי התיווך?

לפני שאתם מחליטים לקפוץ למים העמוקים ולרכוש שם בגדים, מוצרי אלקטרוניקה, או כל דבר משתלם אחר, ישנם לא מעט דברים שאתם צריכים לדעת לפני. כי בסופו של דבר, בקנייה בחו”ל יש לעיתים קצת סיכונים ורצוי לצמצם אותם עד כמה שאפשר.

קודם כל, חשוב לקחת בחשבון שאתר אליבאבא לא עובד עם פייפאל(PayPal) וזהו לעיתים, לכאורה לפחות, יכול להיות חסרון די גדול. כולנו הרי מעדיפים לדעת שיש ביטחון לכסף שלנו ומה ששמנו לא חלילה ירד לטמיון.  לשמחתנו וכמובן גם לשמחתכם, יש להם מנגנון כמעט די זהה. לאחר כל רכישה שתבצעו, תקבלו אימייל ובו תצטרכו לאשר שהפריט הגיע אליכם, שזה בדיוק מה שהזמנתם ושבסך הכל אתם מרוצים. במידה ויש בעיה, תוכלו לפתוח תלונה ובמרבית המקרים בעלי האתר יבוא לקראתכם ובמידת הצורך אפילו יחזירו לכם את הכסף.

איכות

פרסומת

טוב, זהו למעשה אחד הפרמטרים כמעט הכי חשובים. תיקחו בחשבון שכמעט כל פריט שתקנו, לא ממש יהיה הכי איכותי שיש. למעשה, אם ניתן להשוות את זה לדברים אחרים, אז מוצרים מסין הם כמו איקאה – מעוצבים יפה, אבל לא ממש מחזיקים מעמד. אז אם קניתם שמלה או חצאית, אל תחשבו שהיא תחזיק לנצח ותישאר באותו המצב.

מחירים זולים

אם בכל זאת, לאחר כל מה שאמרנו לעיל, החלטתם לקנות, אז הגעתם לסעיף הכי חשוב כמעט. היתרון הכי ברור של מוצרים מסין, זה כמובן עניין המחיר. הפרשי המחירים יכולים לפעמים להגיע לעשרות ואפילו למאות אחוזים. כל עוד תעמדו תחת סכום של פחות מ-75$, גם לא תצטרכו לשלם מע”מ וגם מכס וזה יהפוך את העסקה לכדאית ומשתלמת במיוחד.

הנה קישור לאתר אליבאבא. תיהנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.